Audyt SEO

Jesteś przedsiębiorcą, który chce rozwinąć i spopularyzować swój biznes? Od dłuższego czasu widzisz, że promocja Twojej firmy w internecie nie przynosi żadnych rezultatów? Jeżeli tak to zdecydowanie powinieneś zainteresować się przeprowadzeniem audytu SEO swojej witryny!

Czym właściwie jest audyt SEO?

Jest to szczegółowa analiza strony internetowej lub sklepu, w której wskazuje się  elementy wymagające poprawy lub wdrożenia, aby osiągnąć wyższe wyniki w wyszukiwarce Google i prześcignąć konkurencję.

Co zyskasz dzięki przeprowadzeniu audytu?

Przede wszystkim w raporcie poznasz wszelkie e słabe aspekty swojej strony internetowej  pod względem użyteczności i przejrzystości, które wymagają poprawy. Oprócz tego otrzymasz wykaz możliwych do podjęcia kroków, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwarce Google. Dowiesz się czemu Twoja witryna ma mało odwiedzin albo czemu użytkownicy nie spędzają na niej wystarczającą ilość czasu. Wyjaśnimy z jakich powodów Twój sklep nie przynosi odpowiednich zysków i czemu ludzie nie są zainteresowani ofertą.

Co obejmuje audyt?

Audyt obejmuje: kompleksową analizę metadanych, sprawdzenie jakości  linków na stronie, wykrywanie błędów w kodach strony, analizę ustawień serwera i skryptów, a także sprawdzenie bezpieczeństwa Twojej strony internetowej oraz wykrycie ewentualnych zagrożeń. Ocenimy jakość treści na stronie i wskażemy elementy, które wymagają rozbudowy lub zmiany. Sprawdzimy czas ładowania Twojej strony i znajdziemy wszelkie błędy oraz nieprawidłowości.

Jak przeprowadzić taki  audyt?

Skontaktuj się z nami i pozwól nam przeprowadzić audyt SEO Twojej strony! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości to koniecznie do nas zadzwoń lub napisz, a wszystko Ci wyjaśnimy.  Możesz być całkowicie pewien, że Twoją stroną internetową zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy z pewnością pomogą Ci w rozwoju Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy!